/Files/images/Рік творчості.jpg

Президент України Віктор Янукович підписав указ про оголошення 2013 — Роком дитячої творчості.

«На переконання Президента, 2013 рік має стати поштовхом для розвитку і модернізації позашкільної освіти, створення ефективної системи виявлення і реалізації талантів, підтримки їх творчих, інтелектуальних, спортивних досягнень, вдосконалення виховної роботи з дітьми та організації змістовного дозвілля»

Рік дитячої творчості

План районних заходів з реалізації Указу Президента України від 28 грудня 2012 р. № 756/2012 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості»

План заходів Гришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів щодо реалізації Указу Президента України "Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості"

На виконання Указу Президента України від 28 грудня 2012 р. № 756/2012 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості», з метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи та позашкільної освіти протягом 2013 року в школі проведено ряд заходів:

- конкурс строю і пісні «Від козаків до наших днів збережемо вогонь батьків»;

- конкурс КВК із правил дорожнього руху;

- конкурс учнівського твору «Я руки мамині до серця пригорну;

- святковий концерт до 8 Березня «Ваша Величносте, Жінко;

- виставка-конкурс дитячої творчості «Знай і люби свій край» (ужиткове та образотворче мистецтва);

- конкурс малюнків та газет «Наш біль – Чорнобиль»;

- фестиваль патріотичної пісні, присвячений 70-й річниці визволення Харківщини від німецько-фашистських загарбників;

- конкурс плакатів, малюнків і фотографій «Дружать діти на планеті»;

Учні школи були учасниками районних заходів: фотоконкурс «Територія пригод-2013», конкурс-огляд шкільних загонів юних інспекторів руху та дружин юних пожежних, виставка–конкурс «Великодня писанка, акція учнівської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги», виставка-акція «SOS-вернісаж», виставка дитячих малюнків «Наша мрія – вода чиста, земля красива», виставка кращих робіт юннатів «Щедрість рідної землі», виставка-конкурс науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», акція «Молодь за здоровий спосіб життя», фестиваль дитячих та юнацьких команд клубу веселих та кмітливих, новорічно-різдвяні виставки «Різдвяна писанка» та «Стилізована ялинка», зліт активістів учнівських організацій, фестиваль інтелектуальних ігор,пройшла виставка робіт гуртківців школи.

Учні школи брали участь у І (132 учні) та у ІІ етапі (31 учень) Всеукраїнських учнівських олімпіад з 17 базових дисциплін. Перші місця (3) у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад здобули: учень 11 класу Лапіка Антон та учень 9 класу Рясний Сергій з трудового навчання (учитель Костиря А. В.); учениця 9 класу Мартинова Валерія з російської мови та літератури (вчитель Комочкіна С. Г.); другі місця (2) мали Рясна Лілія (6 клас) з математики (учитель Панасій О. І.) та Комочкін Ярослав (10 клас) з англійської мови; треті місця (7) отримали Комочкін Ярослав з математики (вчитель Панасій О. І.), Мельник Андрій (11 клас) з історії (учитель Комочкін І. І.), Апончук Олександр (7 клас) з хімії (учитель Сорокіна Т. В.), Мельник Андрій (11 клас) з екології (учитель Кобець В. В.), Апончук Аліна (11 клас) з педагогіки та психології (учитель Кобець В. В.), Комочкін Ярослав (10 клас) та Клочко Андрій (11 клас) з інформаційних технологій (учитель Костиря А. В.).

Команда школи зайняла за підсумками І (районного) етапу турніру юних економістів – 2-ге місце (учитель Панасій О. І.), турніру юних винахідників і раціоналізаторів – 2-ге місце (учитель Романюк А. О.), турніру юних біологів – 3-тє місце (учитель Кобець В. В.), турніру юних математиків – 3-тє місце (учитель Поставна Т. О.), турніру юних хіміків – 3-тє місце (учитель Сорокіна Т. В.).

На І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України було подано роботи учнів Мартинової Валерії (керівник – директор школи, учитель української мови та літератури Майборода Н. В.), Рясної Ірини (керівник – заступник директора школи з навчально-виховної роботи, учитель математики Поставна Т. О.), Комочкіна Ярослава (керівник – учитель історії Комочкін І. І.). До ІІ етапу рекомендовано роботу Мартинової Валерії.
Фотоматеріали можна побачити у Новинах та у Галереї.
Кiлькiсть переглядiв: 264

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.