/Files/images/77739356.jpg

2021/2022 навчальний рік

Учень 11 класу Скляренко Віктор здобув перемогу у ІІ (районному) та взяв участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. У І (теоретичному) турі учень склав технологічну картку, а у ІІ (практичному) турі виготовив виріб «малка» (вчитель Костиря А. В.)
Учениця 7 класу Івашкевич Анна перемогла у ІІ (районному) та взяла участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (вчитель Поставна Т. О.).
Учениця 7 класу Івашкевич Анна здобула І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (вчитель Сорокіна Т. В.) і української мови та літератури (вчитель Майборода Н. В.).
У ІІ етапі олімпіад треті місця здобули: з української мови та літератури - Мельник Аліна - 9 клас- вчитель Ковальська Н. І.; з правознавства - Мельник Аліна - 9 клас - вчитель Ванда Т. М.; з математики - Мельник Аліна - 9 клас - вчитель Рясна О. В.; з англійської мови - Ватраль Віталій - 8 клас - вчитель Кріль М. В.

2020/2021 навчальний рік

У І етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології Фидоренко Єлизавета - 10 клас - ІІІ місце (вчитель Гаврилова І. В.).
У зв'язку з карантином у решті олімпіад здобувачі освіти участі не брали.

2019/2020 навчальний рік

Учні Гришівського навчально-виховного комплексу брали участь у І (97 учнів) та у ІІ етапі (12 учнів) Всеукраїнських учнівських олімпіад з 11 навчальних предметів (із 16-ти). Результати такі: з англійської мови – 10 клас Ватраль Аміна – ІІІ місце (учитель Кріль М.В.); з біології – 9 клас Фидоренко Єлизавета – ІІІ місце (учитель Гаврилова І. В.).

2018/2019 навчальний рік

Учні закладу брали участь у І (107 учнів) та у ІІ етапах (19 учнів) Всеукраїнських учнівських олімпіад з 12 навчальних предметів (із 16-ти). Учні зайняли: з трудового навчання і технологій ІІ місце Климко Владислав (10 клас) (вчитель Костиря А. В.); з біології ІІ місце Фидоренко Єлизавета (8 клас), ІІІ місце Третяк Яна (10 клас) (вчитель Гаврилова І. В.); з інформаційно-комунікаційних технологій ІІІ місце Комочкіна Софія (9 клас) (вчитель Костиря А. В.).

2017/2018 навчальний рік

Учні закладу брали участь у І (186 учнів) та у ІІ етапах (18 учнів) Всеукраїнських учнівських олімпіад з 12 навчальних предметів (із 16-ти). Перші місця (3) у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів здобули учениця 8 класу Ватраль Аміна з англійської мови (учитель Котенко А. І.) та учень 11 класу Апончук Олександр з трудового навчання (учитель Костиря А. В.) та з економіки (учитель Котенко А. І.); другі місця (3) отримала учениця 8 класу Ватраль Аміна з української мови (учитель Ковальська Н. І.), з історії та з географії (учитель Комочкін І. І.), третє місце (1) зайняла учениця 9 класу Третяк Яна з біології (учитель Лунюшкіна А. С.).
У ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад брав участь Апончук Олександр, який призових місць не зайняв, проте набрав з трудового навчання 90 балів (ІІІ місце - 92 бали), а з економіки 36 балів (ІІІ місце - 40 балів).
Кiлькiсть переглядiв: 568

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.