/Files/images/МАН.jpg

2022/2023 навчальний рік

Участі не брали.

2021/2022 навчальний рік

Переможниця І (територіального) етапу учениця 9 класу Мельник Аліна взяла участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з роботою «Визначення кислотності ґрунту власної присадибної ділянки» і зайняла ІІІ місце. Ученицю підготувала Сорокіна Т. В., учитель хімії.

2020/2021 навчальний рік

У зв'язку з карантином участі не брали.

2019/2020 навчальний рік

На І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України було подано одну роботу на відділення "Історія України" за напрямом "Краєзнавство" за темою "Історія Другої світової війни за сторінками пісенника мого дідуся" учениці 8 класу Гаврилової Вікторії (керівник - учитель біології Гаврилова І. В.). Робота до другого етапу не пройшла.


2017/2018 навчальний рік

На І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України було подано одну роботу на відділення "Фізики та астрономії" за напрямом "Експериментальна фізика" за темою "Властивості напівпровідників та їх застосування" учня 11 класу Апончука Олександра (керівник - учитель фізики Журавський С. М.). Робота оцінена у 57 балів, до другого етапу не пройшла.
Учениця 8 класу Ватраль Аміна отримала Диплом третього ступеня як переможець Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник» у номінації «Еколог-Юніор» за роботу «Альтернативні джерела енергії – енергія вітру» (керівник – учитель фізики Журавський С. М.).
Робота учня 6 класу Синицького Євгена нагороджена Дипломом третього ступеня як переможця І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів у номінації «Звалища та довкілля» (керівник – учитель біології та екології Катрич К. С.).

2016/2017 навчальний рік

На І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України було подано одну роботу на відділення "Історії" за напрямом секції "Історичне краєзнавство" «Історія школи села Гришівка Сахновщинського району Харківської області» учня 10 класу Апончука Олександра (керівники – практичний психолог Апончук Ю. С. та учитель російської мови та зарубіжної літератури Комочкіна С. Г.). Його робота оцінена на 22 бали за підсумками двох конкурсів (заочне оцінювання та контрольна робота), оскільки учень не з’явився на захист роботи через хворобу, тому до ІІ етапу конкурсу не пройшла.

2015/2016 навчальний рік

На І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України було подано дві роботи на відділення «Літературознавство, фольклористика та мистецтво» за напрямком секції "Фольклористики" «Традиції українського весілля на Слобожанщині» учениці 11 класу Третяк Анни (керівник – учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії Майборода Н. В.) та «Колядки і щедрівки Слобожанщини» учня 9 класу Апончука Олександра (керівник – учитель української мови та літератури, спеціаліст Ковальська Н. І.). Проте до ІІ етапу роботи не потрапили (набрано 69,75 та 75,25 балів (третє місце) зі 100 можливих).
Кiлькiсть переглядiв: 839

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.