Інформація про заклад

/Files/images/SAM_8181.JPG

Комунальний заклад "Гришівський ліцей" Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області

(оновлено 05.09.2022)

Рік заснування 1916
Директор ліцею Майборода Ніна Василівна, освіта повна вища, за фахом вчитель української мови та літератури, «спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії». Заклад очолює з 1998 року.
Контингент вихованців У КЗ "Гришівський ліцей" навчається 122 здобувачі освіти: 92 учні, з них учнів 1-4 класів – 35 учнів, 5-9 класів – 46 учнів, 10-11 класів – 11 учнів та 30 вихованців дошкільного підрозділу (функціонує дві різновікові групи – по 13 та 17 дітей у кожній). 1 учень 4 класу перебуває на індивідуальному навчанні. Випускників 9 класу – 9, 11 класу – 6.
Мова навчання Українська.
Профільне навчання Освітній процес здійснюється за академічним напрямом (універсальним профілем) (10 клас – 5 учнів та 11 клас - 6 учнів).
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 25 педагогів, з них 21 чол. має повну вищу освіту, 2 чол. – базову вищу, 2 чол. – неповну вищу. «Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії» – 7 чол., «спеціаліст першої кваліфікаційної категорії» – 8 чол., «спеціаліст другої кваліфікаційної категорії» – 4 чол.,«спеціаліст» – 2 чол. Педагогічне звання «старший учитель» мають 3 педагоги: Журавський С. М., учитель фізики, Ковальська Н. І., учитель української мови та літератури, Стокалюк В. В., вчитель початкових класів. Стаж до 2 років - 1 чол., до 10 років - 6 чол., до 20 років - 8 чол., більше 20 років - 10 чоловік. Віком до 20 років - 0 чол., до 30 років - 3 чол., до 40 років - 8 чол., до 50 років - 8 чол., до 60 років - 3 чол., більше 60 років - 3 чоловіки.
Забезпечення харчуванням Під час дистанційного навчання харчуванням учні не забезпечуються. Минулого навчального року гарячим безкоштовним харчуванням було забезпечено 6 учнів та 3 вихованці дошкільного підрозділу (2 вихованці з малозабезпечених сімей, 1 вихованець та 3 учні, батьки яких є учасниками бойових дій, 4 дітей з внутрішньо переміщених осіб). За рахунок батьківської плати харчується решта 82 учні. З оплатою 60 % з місцевого бюджету та 40 % за рахунок батьківських коштів харчуються 28 вихованців дошкільного підрозділу, з них 9 вихованців з багатодітних сімей мають пільгу на харчування на 50 %.
Творчий потенціал Вчителька початкових класів Стокалюк В. В. бере участь у сертифікації педагогічних працівників. Вчителька Ковальська Н. І. здобула перемогу у І (районному) турі конкурсу «Учитель року-2021» у номінації "Українська мова та література" і є лауреатом ІІ (обласного) етапу цього конкурсу.
Гурткова робота У закладі працює 9 гуртків: «Сучасні танці»; «Прикладна інформатика», «САМБО», «Умілі руки», «САМБО», «Умілі руки», «Цікава фізика», «Умілі руки», «Стежинками цікавої математики». Під час дистанційного навчання (тимчасово) не працюють.
Підвіз учнів та вчителів До ліцею потребують підвозу 49 дітей: 36 учнів, 13 вихованців дошкільного підрозділу і 16 педагогічних працівників із селища Сахновщина, с. Дар-Надежда, с. Івано-Слиньківка. Підвіз здійснюється за проєктом "Шкільний автобус" за кошти місцевого бюджету.
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 10 навчальних кабінетів, 1 комп’ютерний клас (11 ПК), спортивна зала, волейбольний та футбольний майданчики, майстерня, їдальня. Бібліотечний фонд налічує – 20 624 примірників художньої та навчальної літератури.
Досягнення вихованців Учні КЗ "Гришівський ліцей" у 2021/2022 навчальному році здобули 3 перших місця у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад: з трудового навчання – 11 клас, Скляренко Віктор (учитель Костиря А. В.), з української мови - 7 клас, Івашкевич Анна (учитель Майборода Н. В.), з математики - 7 клас, Івашкевич Анна (учитель Поставна Т. О.); 1 друге місце з хімії - 7 клас, Івашкевич Анна (учитель Сорокіна Т. В.); 4 третіх місця: з української мови - 9 клас, Мельник Аліна (учитель Ковальська Н. І.), з правознавства - 9 клас, Мельник Аліна (учитель Ванда Т. М.), з математики - 9 клас, Мельник Аліна (учитель Рясна О. В.), з англійської мови - 8 клас, Ватраль Віталій (учитель Кріль М. В.).
Учні взяли участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіад: Скляренко Віктор з трудового навчання та Івашкевич Анна з математики. Учениця 9 класу Мельник Аліна зайняла І місце у І (районному) та ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у секції "Хімії" з роботою "Визначення кислотності грунту власної присадибної ділянки" (науковий керівник Сорокіна Т. В.).

Кiлькiсть переглядiв: 1179

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.